Hakkımızda

Parite Danışmanlık olarak

Amacımız

Siz değerli yatırımcılara sektörde kazanmış olduğumuz tecrübeleri de dikkate alarak güncel mevzuat doğrultusunda doğru bilgiyi vererek talebinize uzun vadeli doğru çözümler getirmek ve siz değerli firmalarımızın bizlerden talep etmiş olduğu hizmetleri en kısa sürede yerine getirmektir.

Hedefimiz

Danışmanlık sektöründe güven duyulan bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektir.

Firmaların günümüz şartlarında ithalat, ihracat ve yatırım aşamalarında gerek AB uyum kriterleri gerekse kendi mevzuatları doğrultusunda getirilen uygulamaları günlük takip edebilmeleri zorlaşmıştır. Bilginin ön planda olduğu bir sektörde çalıştığımızın bilincindeyiz. Maddiyatı ön planda tutmayarak doğru bilgiyi veren, doğru hizmeti sunan danışmanlık firmalarına duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda firmamız 15 yıllık tecrübesinden yola çıkarak gerek günlük mevzuat takipleri gerekse kurumlarda yapılan uygulamaları birebir takip etmesiyle siz değerli firmalarımıza en iyi hizmeti sunacaktır.  

 

Saygılarımızla, 

Gökhan UYSAL
Ekonomist & Proje Teşvik Uzmanı

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


Telefon: 0538 260 91 53
Adres: Korkut Reis Mahallesi, Lale Caddesi, No:3/10 Sıhhiye, Çankaya/ANKARA
Mail: paritedanismanlik@gmail.com
Web: www.paritedanismanlik.com
Mithatpaşa V.D. - 23749619012
Oda Sicil No: 06/321048 

 

Etiketler: Parite Danışmanlık, Yatırım Teşvik Belgesi, Turizm Yatırım Belgesi, Turizm İşletme Belgesi, İşgüm Kontrol Belgesi, Yabancı Çalışma İzni, Turizm Teşvik Belgesi, Gözetim Belgesi, İthal lisansı, Hariçte işleme izin belgesi, vergi resim harç belgesi, Kullanılmış makine ithalat izni, ubb kaydı, etuys yetkilendirme